niedziela, 15 czerwca 2014

A ja tylko regularnie wypłukuję z organizmu magnez.Och jak dobrze wrócić. Klimat zrobił się cieplejszy. Nie, nie przeniosłem się nigdzie. Wroclove nadal. Ale juz lato. Próbowałem szanować ludzi na ktorych mi zależało, stąd mało pisałem. Ale czy było warto? Już wiem, że nie. Oddycham. Dotykam. Czuję. Smakuję. Pani A  z wybrzeża bierze ślub z tego co słyszę. Czyli się kochają. Dobrze. To ważne. Najważniejsze? Możliwe. Szkoda, że już mnie nie zna, ale chociaż chyba czyta. Przecież teraz to tylko wspomnienia, w gruncie rzeczy dobre. Kiedyś mentalnie było z nami idealnie. Marzenie o tym by np na dwie pary wypić piwo nad morzem dalej aktualne. Świetna płyta Pelsona nowa, poszukaj ;)  Pani N ma nowego faceta. Beka na 100% bo opis gościa zaczyna się i kończy na "zabawny". Ale wygrał rozdanie jej nowy tatuaż, słonik na kuli ziemskiej, wielkie marzenie. Seriously? Eh. Na szczęście mam juz luz z nią. Teraz bardziej pilnuję szalika :) Pani M z mojego rodzinnego miasta wróciła całkiem niedawno do istnienia w moim życiu, na mojej ulicy, we Wro, bogata w nowe doświadczenia, stara się jak może, ogarnąć w zyciu coś więcej niż naukę. Kolejny raz stwierdzam, że warto rozmawiać. Pani A z Wro w koncu może da spokój. Zastanawialiście się kiedyś czemu kobieta po rozstaniu (z jej woli) robi przykrości byłemu facetowi który kiedyś coś sensownego do niej czuł? Zdrowa nie jest, ale nie była już gdy się poznaliśmy, heh lampka powinna była zaświecić. Nie zaświeciła bo duże cycki zajęły cały obraz w dzień, a duża pupa w nocy. Plus że przez dłuższą chwilę było przyjemnie. Teraz został tylko niesmak tego że próbuje zmienić mój dobry humor. Pani U poznana w Poznaniu zajęła sporą część mojego myślenia na temat kobiet. Dobrze się z nią rozmawia, nie jest zdrowa mentalnie jak wszystkie moje kobiety i bardzo doświadczona przez życie niestety ale jest wspaniałą osobowością. Motyw z bliskimi relacjami z niestabilnymi kobietami.. robię to naumyślnie z tego co juz mi uświadomiły bliskie osoby. Lubię to. Nie lubię się katować ale lubię tą korbę. Czuję się z tym świetnie większość czasu. Lepiej mi się tworzy i pracuje. Teraz trochę częściej będę pisał, nudno się zrobiło bez tego. 
Na Helu próbowałem odpocząć. Poznałem ciekawego człowieka z Lubina. Blabla car rządzi. W Gdańsku podrodze poznałem dwie słodkie bi.  W poznaniu poznałem dużo ludzi, w tym Pana J ze znanego bloga, motyw fajny bo jak sie okazalo rocznikowo jesteśmy tak samo i łapiemy świetnie kontakt. Gratisy: Kredyt, laptop z US, dużo pracy i samorealizacji. Chyba o to chodzi. Cold Play nagrali boskie Ghost Stories. Przykład:

 
Dobrego tygodnia!
1 komentarz:

  1. Although for must pay Low budget Call Girls in Ahmedabad inside the capacity of getting a charge out current sideways from all else at your jolt;Call Girls in Ahmedabad it may be the one could cheerfully review. Appropriate from the incredible surface, you’re compelled to find uncountable specific issues that can work exactly well. Whatever the likelihood that you are so clear of it,Call Girls in Ahmedabad you can in like manner take into variation getting a charge out of the kinds of stuff in really the prettiest strategies.Call Girls in Ahmedabad It has been for an anyway may consider Call Girls in Ahmedabad it to be maybe the most splendid strategy or expects to draw out the pleasure.

    OdpowiedzUsuń